Popojedem

Jenom pár organizačních, jestli dovolíte.


Bez dlouhých úvodů: web Za vlnou není ve stavu, který by se mi líbil. S reportážemi se neustále plácám x plaveb dozadu a jejich psaní je nekonečné žvýkání předvčerejšího chleba, což je někdy docela demotivující. Když bych někdy chtěl napsat i něco jiného než kus reportu, mám z toho skoro výčitky svědomí. Slibovat si lepší time management, aby mi na psaní webu zbylo více času, zjevně nestačí. Proto jsem se rozhodl pro následující „úsporná opatření“:

  • Poslední plavbu roku 2016 (bohužel zrovna tu, kdy jsem se poprvé dostal mimo Jadran) a celou velice zajímavou sezónu 2017 momentálně odkládám k ledu. Mrzí mě to, ale jinak se z toho reportážního manka nikdy nevyhrabu. V nejbližší době se budu soustředit na letošní plavby a až se situace zlepší, snad se k těmhle výpravám později vrátím.
  • Skrečuju články o letošním Boot Tulln a For Boat, na kterých jsem zaseklý už od jara a nejsem schopný je dokončit. TL;DR verze: na Boot Tulln jsem byl letos poprvé bez Pavla, poprvé se svou milou, po tom Düsseldorfu to bylo malé, ale pořád milé a stálo to za výlet. For Boat ani letos nestál ani za tu volnou vstupenku od Lodních novin (díky!) a příští rok už na něj asi dlabu.
  • Minimálně dočasně končím s fotogaleriemi z plaveb na FB. Jejich vytváření mě stojí hromadu času a nemyslím, že výsledný zájem tomu odpovídá, hlavně, když se jedná o plavbu x měsíců zpátky. Pokud se mi povede snížit lag na přijatelnou úroveň, možná se k nim zase vrátím. Do té doby to zkusím kompenzovat znatelným navýšením fotek přímo v reportážích na webu.

Léto se pomalu chýlí ke konci, na moře letos vyjedu už jen jednou, maximálně dvakrát, svatbu máme zdárně za sebou 🙂 Takže doufám, že si najdu čas na to dát tenhle web trochu do latě.
Díky všem, kdo to tu čtete, a přeju dobrý vítr!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *